Tort urodzinowy dla dziecka

urodziny dzieckaPo wczorajszym wpisie miałam wyrzuty sumienia, że nie dodałam nic konkretnego o tortach dziecięcych. Dlatego postanawiam poprawę 😉 Dziś poświęcę dzieciakom cały wpis.

 

 

Tort dla dzieci powinien być jak najbardziej kolorowy. Dla tych małych dzieci, ważne jest tylko to by był kolorowy, ponieważ dzieci i tak nie rozróżniają konkretnych kształtów. Jednak tym starszym dzieciom podobają się głównie torty z postaciami z bajek. Tort, musi po prostu czymś zaskoczyć, być dla dziecka nieoczekiwany i interesujący. Dobrze, jeśli byłby kolorowy także w środku – zachęca dziecko do zjedzenia go.


Na torcie dziecięcym wszystko powinno być jadalne i najlepiej żeby wszystko było smaczne. Należy więc dobierać takie ozdoby, jak np. kwiatki z opłatka, lub masy lukrowej ale nie te kupione.

Naturalnie powinny być świeczki, a ja nie jestem zwolennikiem cyferkowych świeczek – zdecydowanie wolę te standardowe, jakie pamiętam z własnego dzieciństwa..

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

CommentLuv badge

Chcesz zarabiać ?

Polecam

Newsletter

Chcesz się dowiedzieć o nowościach ? Ciekawych przepisach i konkursach ? Zostaw swój e-mail, nie wysyłam spamu i reklam !

Katalog blogów

blogi

Przepisy kulinarne

Top Blogi

Ranking

Top Bloger